Portfolio

 • positive review  Paulina jest mega profesjonalistką: dba o najmniejsze szczegóły, ogromnie się stara, a efekty jej pracy są genialne. Ogromnie polecam!

  Kasia Borowicz Avatar Kasia Borowicz
  7 września 2021

  positive review  Gorąco polecam sesje zdjęciowe z Pauliną. Profesjonalizm i przyjemna atmosfera gwarantowane! 💗

  Weronika Kruszewska Avatar Weronika Kruszewska
  5 sierpnia 2021

  positive review  Paulina to kreatywna i zarazem bardzo sympatyczna osoba z niemałym doświadczeniem w fotografii. Sesja z nią to sama przyjemność, a efektem są naprawdę piękne zdjęcia. :) Paulina doradzi jak przygotować się do sesji i jak pozować. Potrafi uchwycić piękne kadry i jest cierpliwa - będzie robić zdjęcia tak długo aż zarówno ona jak i modelka będą zadowolone. Polecam każdemu, kto lubi zwierzęta i chciałby mieć ładną pamiątkę w formie zdjęć. <3

  Monika Strucka Avatar Monika Strucka
  3 marca 2021
 • positive review  Paulina to najlepsza Pani Fotograf jaką znam!! ❤️ Tylko ona gwarantuje niezapomniane i niepowtarzalne zdjęcia. Jej zdjęcia to jedno, ona sama jest przemiłą i sympatyczną osobą, która dodatkowo pomimo ogromnego talentu fotograficznego umie także doradzić i spowodować ze stres przed aparatem spada do poziomu 0 😁 Miałam już z nią kilka sesji i na pewno będą następne! 🥰 Gorąco polecam każdemu - WARTO! W załączniku jedno z moich ukochanych zdjęć jej autorstwa 😍

  Martyna Karnat Avatar Martyna Karnat
  11 marca 2021

  positive review  Z całego serca polecam Paulinę! Podczas sesji panowała luźna atmosfera, równocześnie nie zabrakło profesjonalizmu z jej strony. Gdy w pewnym momencie nie wiedzieliśmy z partnerem jak pozować, Paulina zaproponowała granie w proste gry słowne, aby zdjęcia wychodziły naturalnie- super podejście, a dla nas niesamowita zabawa i wspomnienia :)

  Joanna Szczęsna Avatar Joanna Szczęsna
  26 października 2021

  positive review  Profesjonalne podejście , super atmosfera Wszystko na odpowiednim poziomie ! Pani Paulina potrafi czynić cuda ! Z brzydkiego kaczątka potrafi zmienić w pięknego łabędzia , a zdjęcia potrafią odzwierciedlić to piękno . Z czystym sumienie polecam i zachęcam do takiej sesji potrafi odbudować i uwierzyć w siebie .

  Joanna Skipko Avatar Joanna Skipko
  20 października 2021

Scroll to Top
Paulina Bodych Fotografia sesja konna z koniem rodzinna