Voucher na sesję

voucher zaproszenie sesja zdjęciowa fotograf poznań prezent pomysł na

Jeśli poszukujesz wyjątkowego prezentu, który wyróżnia się na tle innych, to sesja zdjęciowa jest idealnym pomysłem.

Jestem przekonana, że taki prezent będzie wspominany przez obdarowaną osobę przez wiele lat.

napisz do mnie maila w celu zakupu vouchera

poczekaj na przesyłkę i wręcz ten wyjątkowy prezent


Chcę zakupić voucher

 • możesz zakupić dowolną sesję z oferty regularnej i podarować ją w formie vouchera
 • voucher jest ważny przez 10 miesięcy od daty zakupu
 • voucher jest w cenie sesji, obowiązują jedynie dopłata za jego wysyłkę – 15 zł Poczta Polska lub 20 zł paczkomaty InPost
 • po opłaceniu zamówienia otrzymasz ode mnie voucher wraz z kopertą i powitalną kartką – prezent gotowy do wręczenia 🙂
 • płatność za voucher odbywa się z góry – po otrzymaniu wpłaty przesyłka zostanie nadana


Przed zakupem lub wykorzystaniem vouchera proszę o zapoznanie się z regulaminem voucherów, który znajduje się poniżej. Zakup vouchera jest jednoznaczny z jego akceptacją.

zaproszenie na sesję zdjęciową voucher fotograf Poznań Kórnik Swarzędz Mosina Szczytniki Borówiec Kamionki pomysł na prezent co na prezent dla kobiety dziewczyny żony narzeczonej sesja zdjęciowa kobieca dla par z koniem psem ciążowa

Podarowano mi voucher

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś.
Zapoznaj się dokładnie z informacjami o sesji, która została Tobie podarowana. Znajdziesz je na dołączonej kartce powitalnej. Dodatkowo warto przeczytać regulamin voucherów (poniżej), w szczególności sekcję “Realizacja vouchera”. Następnie skontaktuj się ze mną w celu umówienia naszej sesji.

Czekam z niecierpliwością żeby się z Tobą spotkać!☺️

Napisz do mnie

Masz pytania? Śmiało skontaktuj się ze mną w najwygodniejszy dla siebie sposób. Z przyjemnością Cię poznam i opowiem więcej o sesjach zdjęciowych.

737355277

fotografia@paulinabodch.pl

Szczytniki (koło Poznania)

Znajdź mnie tutaj


Regulamin voucherów

Nabywca – osoba wykupująca voucher
Obdarowany – osoba będąca obdarowaną voucherem
Fotograf – to ja 😉

Nabycie Vouchera

 1. Chęć zakupu vouchera należy zgłosić przez wiadomość e-mail (fotografia@paulinabodych.pl).
 2. Zapłata za vouchera odbywa się poprzez przelew z góry. Po otrzymaniu płatności Fotograf zobowiązuje się do wysłania vouchera na wskazany adres w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.
 3. Wartość vouchera to wartość wybranego pakietu z oferty Fotografa, która dostępna na stronie internetowej Fotografa www.paulinabodych.pl
 4. Nabywca otrzymuje drogą e-mail umowę  jako dowód zakupu.
 5. Nabywca otrzymuje voucher w postaci ozdobnej karty, kopertę i kartkę powitalną. 
 6. Data ważności vouchera jest umieszczona na jego odwrocie. Ważność vouchera nie jest przedłużana i wynosi 10 miesięcy od dnia zakupu.
 7. Nabywca decydując się na zakup vouchera podaje Fotografowi imię i nazwisko osoby Obdarowywanej oraz miejsce wykonywania zdjęć, jeśli jest ono Nabywcy znane (np. wybrana stajnia). Nabywca ustala z Fotografem osobę odpowiedzialną za wniesienie dodatkowej opłaty za dojazd.  
 8. Z vouchera można również skorzystać osobiście.
 9. W przypadku niewykorzystania vouchera przez Obdarowanego w terminie jego ważności, Nabywcy nie przysługuje zwrot środków.
 10. Zakup vouchera jest równoznaczny z akceptacją regulaminu vouchera dostępnego na stronie Fotografa oraz umowy.

Realizacja Vouchera

 1. Obdarowany powinien umówić się na sesję fotograficzną przez wiadomość e-mail (fotografia@paulinabodych.pl), pod numerem telefonu 737-355-277, przez formularz kontaktowy na stronie lub poprzez wiadomość bezpośrednią na Facebooku lub Instagramie.
 2. Sesja musi odbyć się w czasie ważności vouchera. Termin ten nie może być przedłużany i jest podany na voucherze.
 3. W wypadku upływu terminu ważności vouchera, Nabywca i Obdarowany nie mogą żądać zwrotu środków pieniężnych przekazanych Fotografowi.
 4. W celu wybrania jak najdogodniejszego terminu zaleca się rezerwację sesji z jak największym wyprzedzeniem.
 5. W celu rezerwacji sesji i ustalenia dogodnego dla Obdarowanego i Fotografa terminu, Obdarowany zobowiązany jest do kontaktu z Fotografem. Sesje fotograficzne odbywają się od poniedziałku do soboty.
 6. Voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne.
 7. Obdarowany korzysta z otrzymanego w prezencie pakietu. Istnieje jednak możliwość dopłacenia do wyższego pakietu i/lub dokupienia dodatkowych ujęć. Nie ma możliwości zmiany pakietu na niższy (o niższej wartości).
 8. Bezpłatny dojazd na sesję obejmuje ilość kilometrów podaną w ofercie. Jeśli miejsce wykonywania sesji zdjęciowej znajduje się dalej i Nabywca nie wniósł opłaty dodatkowej za dojazd, Obdarowywany jest zobowiązany do uiszczenia takiej dopłaty w wysokości 1,50 zł/km jednostronnie, w dniu wykonywania sesji. 
 9. Istnieje jednorazowa możliwość przełożenia umówionej daty sesji zdjęciowej. Taką możliwość ma zarówno Obdarowany, jak i Fotograf. Zmiana terminu nie może odbyć się później niż 24 godziny przed ustalonym wcześniej terminem sesji. 
 10. Niestawiennictwo się na umówiony termin i brak uprzedzenia o tym fakcie Fotografa, traktuje voucher jako wykorzystany.
 11. Umówienie się na sesję i wykorzystanie vouchera jest równoznaczny z akceptacją regulaminu vouchera, który jest dostępny na stronie Fotografa oraz z umową, którą Fotograf przesyła drogą mailową, podczas ustalania terminu sesji.
Scroll to Top
Paulina Bodych Fotografia sesja konna z koniem rodzinna