O mnie

fotograf Poznań Kórnik Swarzędz Szczytniki Borówiec Kamionki sesja zdjęciowa z koniem konna rodzinna dla rodzin prezent konie stajnia

Cześć 🙂 Mam na imię Paulina, cieszę się, że tu jesteś!

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą i chrześcijanką, miłośniczką ceramiki z Bolesławca, fanką Rolling Stonesów, która mimo zamiłowania do głośnej muzyki, jest zakochana w cichych porankach na łonie natury, z termosem ciepłej kawy w ręce.

Mieszkam pod Poznaniem, w otoczeniu pięknych lasów i polan, na które często uciekam żeby znaleźć chwilę wytchnienia.
To właśnie takie ucieczki, już wiele lat temu, skłoniły mnie do rozpoczęcia przygody z fotografią. Ciche, mgliste poranki, polany oświetlone pierwszymi promieniami przebijającego się słońca i ja z kawą i aparatem w ręce. Piękne wspomnienia i piękne ujęcia.

Tak było przez parę lat, aż do dnia, w którym moja siostra poprosiła mnie o zdjęcia ze swoim, w ten czas, dzierżawionym koniem.
Był to piękny dzień, w którym ożywiła się we mnie na nowo moja pasja do jeździectwa z dzieciństwa i ponownie rozkwitła miłość do tych niesamowitych zwierząt. Jednocześnie poczułam jak zgrabnie powstaje nowa pasja – do fotografowania jeźdźców i koni.

Z mojej dziecięcej pasji nie mam niestety żadnych porządnych zdjęć. Jedno z niewielu jakie mam możesz tutaj zobaczyć. Patrzę na nie z uśmiechem, ale mimo wszystko, wolę je trzymać w zamkniętym albumie 😉

W momencie, w którym uzmysłowiłam sobie brak namacalnych pamiątek po tak ważnym rozdziale w moim życiu, postanowiłam, że właśnie dlatego chcę tworzyć dla miłośników koni piękne zdjęcia.
Zdjęcia, które zostaną z nimi na lata i które będą mogli z dumą i radością powiesić w ramie na ścianie, ustawić na tapecie lub podarować najbliższym. Zdjęcia, na których miłość do koni i tej niezwykłej pasji będzie widoczna dla każdego.

W ten sposób udało mi się połączyć dwie pasje i stworzyć z nich zawód, w którym w pełni się spełniam. Niedługo po tym odkryciu postanowiłam zrezygnować z pracy w finansach żeby zająć się fotografią w sposób zawodowy.

Od tego czasu minęły już 4 lata, a ja wykonałam wiele sesji zdjęciowych. Jestem pewna, że razem stworzymy niesamowite kadry, do których będziesz wracać przez lata🤍

Dziękuję za Twój czas i do zobaczenia!

fotograf Poznań Kórnik Swarzędz Szczytniki Borówiec Kamionki sesja zdjęciowa z koniem konna rodzinna dla rodzin prezent konie stajnia

Napisz do mnie

Masz pytania? Śmiało skontaktuj się ze mną w najwygodniejszy dla siebie sposób. Z przyjemnością Cię poznam i opowiem więcej o sesjach zdjęciowych.

737355277

fotografia@paulinabodch.pl

Szczytniki (koło Poznania)

Znajdź mnie tutaj

Scroll to Top
Paulina Bodych Fotografia sesja konna z koniem rodzinna